fbpx

Reference

b_150_0_16777215_00_images_beata.jpgTak to je nejkrásnější odměna a zpětná vazba naší práce = spokojenost našich zákazníků, reference od našich spokojených zákazníků. A protože si velmi vážíme našich zákazníků, kteří šíří dobré jméno SOS Žehlení dále do světa :), tak jim vždy věnujeme 1 krabici zdarma za každé doporučení nového zákazníka.

 
A zde přikládám reference od našich skutečných zákazníků:)

"Žehlička je přístroj, který jsem jako dítě znala od pohledu, když maminka žehlila. Když jsem byla starší, občas jsem jí pomáhala a byla to zábava. Když jsem se vdala a manžel měl každý den jinou košili, už to byla nepříjemná povinnost. A když přibyly k rodinnému podnikání i dvě děti, pohlížela jsem na tento nástroj přes několik vrchovatých hromad sice vypraného ale nevyžehleného prádla s odhodláním, čirou hrůzou a pocitem, že to nikdy neskončí. Už ani nevím, jak dlouho využívám tuto báječnou službu, ale pokaždé, když ukládám do skříní vzorně vyžehlené a poskládané prádlo, jsem za ní nesmírně vděčná. Za těch několik let se ani jedinkrát nestalo, že by něco nefungovalo, nějaký oděv utrpěl újmu nebo abych se setkala s nepříjemným jednáním. Vždy jsou všichni ochotní a vstřícní. Objednávám tehdy, když je krabice plná – tedy přesně podle potřeby. A hlavně nikdy nikde není žádné nevyžehlené prádlo… To, které bylo vyprané se hned schová do krabice, aby tam počkalo, až se mu dostane té nejlepší profesionální péče. Tomu, kdo ještě váhá, jestli má užívat klidu a radostí života nebo se chopit žehličky naprosto vážně radím – nechte pracovat odborníky – budete zaručeně spokojeni. ( Tedy pokud nejste jako moje sousedka, která tvrdí, že ji žehlení baví a že si při něm odpočine :-)"

ZR z Hradce Králové


"Sluzby SOS zehleni vyuzivam jiz nekolik let, od zacatku fungovani teto firmy a hodnotim jen a jen kladne. Rychla, jednoducha a spolehliva sluzba, jako bonus velmi prijemna komunikace s majitelkou pani Hodacovou, ktera se snazi zakaznikovi maximalne vyhovet. Ja sama nevzala zehlicku do ruky hezkych par let a zije se mi spokojene;) SOS zehleni mohu stoprocentne doporucit a to nejen v pripade volani S.O.S. s horou manzelovych kosil, ale jako standartni pomoc v kazdodennich povinnostech. Dekuji vsem zamestnancum firmy a preji spokojene obdobi letnich dovolenych..."

Petra Sucha s rodinou, Hradec Kralove


"Tuto službu už využívám bezmála 5 let a jsem s ní naprosto spokojená. Paní Hodačová má bezchybně vyřešenou logistiku a prádlo se mně v přidělené kartonové krabici následující den po svozu vrací perfektně vyžehlené a pečlivě vyskládané a vybrané kousky mi řidič předává na ramínku. Za tu dlouhou dobu, co službu SOS žehlení využívám, se mně ještě nikdy nestalo, že by přišlo prádlo opožděně anebo nebylo důkladně vyžehlené. Pokud jste na tom obdobně jako já, která nemá volného času nazbyt, využijte této služby! Pro mě je to pomocná ruka takříkajíc k nezaplacení."

E. Špačková, Hradec Králové


"Služby společnosti SOS žehlení využívám již několik let. Velice oceňuji jejich vstřícný přístup při stanovení termínu převzetí a odevzdání prádla. Se službami jsem maximálně spokojená, prádlo je vždy perfektně vyžehlené a složené, takže už mi chybí s nadsázkou jen služba, kdy mi prádlo vyrovnají do skříně."

Radmila Outlá


"Děkuji paní Hodačové za nápad SOS Žehlení,moc příjemné je srovnané prádlo za pár minut naskládat zpátky do skříně.Šetří čas zaměstnaných maminek a moc děkujeme za perfektně fungující službu. PS: Nechápu, jak jsem bez Vás mohla fungovat...Mám vždy záchvat,že tentokrát si vyžehlím...a donesu prádlo do obýváku...a druhý den volám Vás....je pravda,že intervaly "záchvatu žehlení" se prodlužují."

Krásný večer. L. V. OSVČ Hradec Králové


"Již více jak rok využívám služeb SOS žehlení a jsem naprosto spokojená, jak s přístupem lidí, se kterými jsem v kontaktu, tak s výsledky žehlení. Šetří mi to spoustu času, který mohu využít jinak a jsem ráda, že stání u žehlícího prkna se mne už netýká."

Míša Blahunková


"Děkuji paní Hodačové za úžasný nápad, báječný servis, maximální vstřícnost a skvělé služby.

Tak krásně vyžehleného a poskládaného prádla jsem se svou žehličkou nikdy nedocílila."

Pavla V.


 

+420 737 951 536
soszehleni@seznam.cz
www.soszehleni.cz