fbpx

O nás

Smyslem a cílem této služby je, aby byla finančně dostupná co nejširší veřejnosti. Ať už to jsou starší lidé, lidé se zdravotním omezením, maminky na mateřské dovolené. Pro ty kteří nesnáší žehlení nebo to ani neumí. A všem zaneprázdněným a prací vytíženým. Je to služba pro ty z Vás, kteří si vážíte svého volného času.

Služba SOS žehlení je tu pro to, aby Vám pomáhala:)

Proto se nestyďte a ušetřete Váš čas a energii na lepší činnosti než je žehlení prádla. Kontaktujte naší firmu SOS žehlení, která má pro Vás ideální řešení ve službách žehlení prádla.

Tato služba je výjimečná v tom, že Vás nikdo nebude nutit do pravidelnosti (ale i takovéto spolupráci se nebráníme). Je pouze Vaše rozhodnutí, kdy si nás objednáte a kdy nás skutečně potřebujete.

Další nespornou výhodou je, že Vám nikdo nezasahuje do soukromí. Pouze si předáte krabici na Vámi zvoleném místě. Nikdo Vám "nešmejdí" po domě.

Pokud je to tedy to, co hledáte volejte nebo pište SMS na tel: 737 951 536 na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo vyplňte objednávkový formulář přímo na webové stránce.

Těšíme se na Vás a Vaše prádlo:)

Za celý kolektiv SOS žehlení

Beata Hodačová.

+420 737 951 536
soszehleni@seznam.cz
www.soszehleni.cz