fbpx

Jak to funguje

Při objednání naší služby k Vám přijede řidič ve smluveném čase mezi 16 - 21 hodinou dle regionu. Předá Vám naši přepravní krabici (600x400x180), do které si narovnáte prádlo, tak aby šla krabice zavřít. Na krabici nalepí štítek s iniciály a adresou. Řidič krabici odveze a druhý den opět ve smluveném čase (do 16 hod. dostanete SMS) přiveze zpět. Košile a halenky standardně vozíme na ramínkách (které je nutno k prádlu přiložit), v případě zájmu je poskládáme. Prádlo před našim převzetím musí být čisté, suché a otočené na lícovou stranu. 

Objednávky uzavíráme ve 13 hod., ale pokud se kapacita naplní dříve, zařadíme Vás do svozu příští den. Objednáte-li do 13 hod., týž den Vám mezi 15 - 16 hodinou přijde SMS s přesným časem vyzvednutí prádla. Přijede řidič a prádlo převezme.

Následující den Vám opět do 16 hod. přijde SMS a přesným časem dodání prádla. Pouze prádlo při svozu v pátek bude doručeno v pondělí. Služba o víkendu a v pátek je zrušena z důvodu opravdu jen minimálního zájmu ze strany zákazníků. Naše krabice Vám již zůstane na další objednávky. Krabici si zálohujeme 1 kus = 249 Kč. Zálohu vrátíme za neporušenou krabici zpět.

Prádlo našich zákazníků opatrujeme a žehlíme s maximální péčí. Každopádně pro všechny případy máme sjednané pojištění pro finanční kompenzaci. Samozřejmostí je nekuřácké prostředí.

+420 737 951 536
soszehleni@seznam.cz
www.soszehleni.cz