fbpx

AKTUALITY

 

1.7.2020

Dovolujeme si Vás informovat, že v pondělí 6.7.2020 máme volno, od úterý 7.7.2020 do čtvrtka 9.7.2020 jsme vám opět k dispozici. 

Všechny informace k dnům volna, svátkům a celkového režimu firmy naleznete vždy na webu nebo FB stránkách, prosím, přidejte si nás do přátel.

Dále do odvolání platí stále režim PONDĚLÍ AŽ STŘEDA. Prádlo objednané ve středu přivezeme následující pondělí.

Za celý kolektiv SOS Žehlení přeji klidné a pohodové prázdniny. B. Hodačová

 

 

28.5.2020

 Vážení zákazníci,

s ohledem ke stále se zlepšující situaci v ČR, jsme se rozhodli, že už není nutné dodržovat všechna opatření vztahující se k pandemii.

Proto od 1.6.2020 se vracíme ke standardnímu režimu, jak jsme byli všichni zvyklí - opět lze platit v hotovosti a krabici můžete předávat přímo řidiči.

 

Pouze ponecháváme provoz OD PONDĚLÍ DO STŘEDY a to do odvolání.

 

Budeme se těšit na Vaše SOS, za celý kolektiv SOS Žehlení Beata Hodačová

 

 

5.dubna 2020

 

Vážení zákazníci,
zdraví našich zaměstnanců a zákazníků bylo a je naší nejvyšší prioritou. Zavedli jsme ochranná opatření, abychom nadále plnili očekávání našich zákazníků. Pro enormní zájem o naše služby začínáme od pondělí 6.dubna 2020 znovu žehlit. Pro zvládnutí této nelehké situace zavedeme prozatím částečný provoz ve dnech pondělí až středa.
Prosíme o minimalizaci kontaktu s naším řidičem. Krabici proto ve chvíli příjezdu řidiče připravte přede dveře a jeho vyzvednutí proběhne bez osobního kontaktu. Stejným způsobem bude provedeno i předání krabice druhý den. Platby budou probíhat pouze na účet, který Vám bude zaslán v den předání.
Velmi si vážíme Vaší přízně a i úžasné podpory, kterou nám už 9 let prokazujete zájmem o naší službu. Pevně věřím, že první tři písmena názvu firmy " SOS " dojdou v této nelehké situaci k naplnění a jejího poslání a vlastně smyslu, proč firma vznikla. Jsme rádi, že můžeme pomoci.

 

Za celý kolektiv SOS Žehlení, přeji nám všem hlavně zdraví a pevné nervy.
Beata Hodačová

+420 737 951 536
soszehleni@seznam.cz
www.soszehleni.cz