fbpx

AKTUALITY

 28.5.2020

 Vážení zákazníci,

s ohledem ke stále se zlepšující situaci v ČR, jsme se rozhodli, že už není nutné dodržovat všechna opatření vztahující se k pandemii.

Proto od 1.6.2020 se vracíme ke standardnímu režimu, jak jsme byli všichni zvyklí - opět lze platit v hotovosti a krabici můžete předávat přímo řidiči.

 

Pouze ponecháváme provoz OD PONDĚLÍ DO STŘEDY a to do odvolání.

 

Budeme se těšit na Vaše SOS, za celý kolektiv SOS Žehlení Beata Hodačová

 

 

5.dubna 2020

 

Vážení zákazníci,
zdraví našich zaměstnanců a zákazníků bylo a je naší nejvyšší prioritou. Zavedli jsme ochranná opatření, abychom nadále plnili očekávání našich zákazníků. Pro enormní zájem o naše služby začínáme od pondělí 6.dubna 2020 znovu žehlit. Pro zvládnutí této nelehké situace zavedeme prozatím částečný provoz ve dnech pondělí až středa.
Prosíme o minimalizaci kontaktu s naším řidičem. Krabici proto ve chvíli příjezdu řidiče připravte přede dveře a jeho vyzvednutí proběhne bez osobního kontaktu. Stejným způsobem bude provedeno i předání krabice druhý den. Platby budou probíhat pouze na účet, který Vám bude zaslán v den předání.
Velmi si vážíme Vaší přízně a i úžasné podpory, kterou nám už 9 let prokazujete zájmem o naší službu. Pevně věřím, že první tři písmena názvu firmy " SOS " dojdou v této nelehké situaci k naplnění a jejího poslání a vlastně smyslu, proč firma vznikla. Jsme rádi, že můžeme pomoci.

 

Za celý kolektiv SOS Žehlení, přeji nám všem hlavně zdraví a pevné nervy.
Beata Hodačová

+420 737 951 536
soszehleni@seznam.cz
www.soszehleni.cz